volejte kdykoliv +420 731 555 411 nebo +420 773 295 925 | info@izolacezakladupraha.cz

O společnosti

Společnost byla založena v roce 1993 jedním z prvních držitelů certifikátu na izolace a izolace proti spodní vodě v ČR. Od začátku našeho působení je naším cílem poskytovat klientům komplexní a kvalitní služby špičkové úrovně.

Kolektiv společnosti tvoří zkušení odborníci mající letité znalosti z oblasti izolací a hydroizolací a tudíž můžeme garantovat maximální spokojenost našich klientů. Abychom byli schopni zvolit vhodný postup a materiál, upřednostňujeme vždy návštěvu u objednavatele. Veškeré prvotní konzultace jsou zdarma a považujeme je opravdu za nutnost před jakýmkoli naceněním.

Primárně provádíme izolace menšího charakteru pro fyzické osoby, ale dokážeme uspokojit rozsáhlejší poptávku. Naší doménou jsou izolace základů, izolace balkónů, izolace teras a izolace plochých střech. V obchodě jsme vděční za jakoukoli poptávku a dáváme to zákazníkům znát od prvního kontaktu s nimi. Zaručujeme skvělé jednání a profesionálně odvedenou práci!

Těšíme se na kontakt s vámi.

Hlavní činnosti: certifikované izolace základů, izolace střech, izolace bazénů a jezírek, izolace balkonů, izolace proti radonu, izolace proti spodní vodě a izolace spodních staveb.

>> zpět na hlavní stranu <<

izolaceizolaceizolace