volejte kdykoliv +420 731 555 411 nebo +420 773 295 925 | info@izolacezakladupraha.cz

Izolace základových desek, teras a balkonů


Izolace základů

Izolace od naší společnosti zahrnuje profesionální použití izolační fólie a izolačních materiálů na širokou škálu-betonových povrchů, dřevěných a keramických povrchů. Spolupracuje s nejznámějšími výrobci izolačních produktů: Izolprotan, Fatrafol, Minar,...apod. Izolace od naší společnosti, která je na trhu více jak 20 let by pro vás měla být opravdu první volbou. Izolace základových desek provádíme ve 3 vrstvách. Izolace geotextilií, PVC a navrch opět geotextílie.

Izolace balkónů

Izolace balkonů provádíme s pomocí pogumovaného plechu s membránou a pomocí kapalných nátěrů a polyuretanové pěny. Pro izolaci proti vodě používáme nejmodernější materiály jako prefabrikované kovové nebo vlastní plechy, na které se pak za tepla vaří izolační fólie, která ochrání konstrukci balkónu prakticky na vždy./p>

Izolace teras a bazénů

V poslední době zaznamenáváme rostoucí poptávku po izolacích terasa a izolacích bazénů. Poskytujeme poradenské služby v oblasti izolace bazénů a rádi se přijedeme podívat před jakýmkoli naceněním izolací. dokážeme izolovat prakticky jakýkoli rozměr bazénu či terasy. Záruka na všechny práce je samozřejmostí.

>> zpět na hlavní stranu <<